GARANTİLİ ÜRÜNLER

 

Evinize veya iş yerinize yaptıracağınız işlerin uzun ömürlü olması çok önemlidir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde hiç bir sorun yaşamayacağınızı garanti ederiz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygundur.

MARKALAŞMIŞ

  Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak.

EN İYİSİ

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

YENİLİKÇİ

  Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ICS SYSTEM HAREKETLİ MİMARİ SİSTEMLER
koşulsuz müşteri memnuniyeti
temel ilkesi ile hareket etmektedir.

Neden ICS SYSTEM?

Tasarım, projelendirme, uygun ve ekonomik malzeme seçimi, teknik detayların çözümü, üretimlerin yapımı gibi temel hizmetleri kadrosunda bulunan mimar, mühendis,, tasarımcı ve her biri kendi konusunda uzman sertifikalı çalışanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Aklımdaki tasarımı gerçekleştirebilir mi?

Müşterinin talebi doğrultusunda yerin de ölçü alınarak, alana göre yapılacak olan uygulama firmamızca tasarlanıp uygulanmaya başlanmadan bitmiş bir şekilde müşterinin beğenisine sunulur ve artı veya eksi yönleri karşılıklı istişare yapılarak en verimli sonuca ulaşılır.

Fiyatlandırması nasıl?

Kalite anlayışı ve devamında uygun fiyat geniş ürün yelpazesi ile daima müşteri memnuniyetini ön plan da tutmayı hedefliyoruz.

Ürünler garanti kapsamında mı?

Yaptığımız her işin, aldığımız her kararın, verdiğimiz her sözün sorumluluğunu taşırız. Tüm ürünlerimiz garantilidir. İş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

Hizmet ve Malzeme kalitesi nasıl?

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işcilik ile zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanır mekanlar sunmaktır.

Gerçekten ihtiyaçlarımı karşılayabilir mi?

Sektörde bilgi ve birikimini kazanmış, teknik elamanları ile aynı imalat ve montaj ekipleri kalitesiyle hizmet vermektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Hemen arayın ve ücretsiz keşif talep edin!

Bize Ulaşın

Aşağıdaki bölümden bize ulaşabilirsiniz.

Arayın

+90 532 466 40 58

+90 212 504 29 17

e-Mail

info@istanbulaluminyum.com

Adres

Atatürk, Marmara Küçük Sanayi Sitesi, 34307 Küçükçekmece İkitelli Osb/Küçükçekmece/İstanbul